@copyright (C) 2018 Merav Uziel --> Merav Uziel | Personal Portfolio

תשובות בנושא אתרים - בניה ועיצוב

האם אני צריך אתר אינטרנט?

 • ברוב המקרים התשובה תהיה חד-משמעית כן.
  בעיקר עבור בעל עסק, רוב הלקוחות הפוטנציאלים שלך משוטטים ברגע זה ברשת בחפשם אחר השירות שאתה יכול להציע להם, ולהפוך אותם מלקוח פוטנציאלי ללקוח מניב.
  פעמים רבות, בעיקר בעשורים האחרונים, אנשים מחפשים מידע אודות שירות או מוצר באינטרנט. הנוכחות האינטרנטית מביאה ליותר חשיפה ונגישות רבה יותר, מה שמתרגם באופן אוטומטי לרווחים לעסק שלך. אל האתר שלך הלקוחות יכולים להגיע בכל עת ולא רק בשעות הפתיחה או קבלת הקהל. אם מדובר בחנות מקוונת – ניתן יהיה לרכוש בחנות בכל שעות היום או הלילה, ללא תלות בהימצאותך הפיזית בחנות.
  הנוכחות הזו של אתר לעסק באינטרנט נוסכת בטחון בעיני הלקוח, שמחפש לרכוש שירות או מוצר אצל עסק פעיל ויציב. באתרי אינטרנט ניתן גם להשאיר הודעות לבעל האתר ובכך ליצור קשר עם העסק בכל שעה.
  גם אם העסק שלך לא מתכוון למכור דרך האינטרנט, עדיין כדאי מאוד שתהיה לו דריסת רגל שם. דריסת הרגל הזו יכולה, פעמים רבות, להיות משמעותית מאוד בעיני הלקוח בבואו לבחור את בית העסק ממנו הוא עתיד לרכוש. כל עוד אין לך אתר – המתחרים שלך מתחזקים ברשת ובזירה הזו אתה מפסיד.
  ובכל זאת הסתייגות אחת – עדיף שיהיה לך אתר אינטרנט, זה כן, אבל בתנאי שהוא יציג אותך באור חיובי, כעדכני, פעיל, חי ונושם.

איזה סוג אתר אני צריך?

 • קיימים מספר סוגים של אתרי אינטרנט והבחירה בסוג או הסגנון הנכון לך תלוי באופן שבו תרצה להיות מוצג לאויר הסייבר.
  אתר תדמיתי – הינו אתר אינטרנט שבא להציג את פני החברה, באופן שבה היא רוצה להחשף לעולם.
  ברוב המקרים אתר תדמיתי יכיל עד 5 דפים ובהם מידע אודות החברה או העסק, פירוט אודות השרותים או המוצרים השונים, דף לקוחות וקישורים, שימוש בתמונות או סרטונים וכמובן אפשרות נוחה ובולטת ליצירת קשר.
  באתר תדמיתי קיימת חשיבות רבה לנראות של האתר, כדאי מאוד לשכור את שרותיו של איש מקצוע אשר יצור ויתאים את כל האלמנטים הויזואלים והגרפים באופן כזה שיהווה מקום מכובד למשכנו של העסק באינטרנט. חשוב על הלקוח הפוטנציאלי שלך – מה הוא היה רוצה לראות ואיך היית רוצה להציג את עצמך בפניו.
  אתר קטלוגי – הינו אתר המציג את פרופיל החברה יחד עם פירוט גדול של השרותים או המוצרים אשר החברה מספקת, אך ללא אפשרות רכישה אונליין.
  האתר הקטלוגי מוסיף נדבך אחד על גבי אתר תדמיתי והוא פירוט המוצרים או השרותים אותם מספק, עם או ללא ציון מחיר. משום כך, קיימת חשיבות גדולה לאיפיון נכון של האתר ולבניית האתר באופן ברור ונגיש לגולש. חשיבות נוספת קיימת לנראות של המוצרים או השירותים והעיצוב הכולל של האתר – השאיפה של העסק היא להציג את מרכולתו באופן אטרקטיבי ללקוח הפוטנציאלי, כדי שירכוש ממנו ולא מהמתחרה. ניתן להוסיף באנרים שיווקיים, לחלק לקטגוריות ולהוסיף תמונות וסרטונים אשר יתנו ערך מוסף של מידע ללקוח ותחושת ביטחון.
  חנות מקוונת – האפשרות של הקמת חנות אינטרנטית הינה פתרון טוב ונוח עבור עסקים אשר מציעים מוצרים פיזיים למכירה, ולא חייבים להיות נוכחים בחנות בעת ביצוע הרכישה. הקנייה אונליין מאפשרת גמישות עבור הלקוח ועבורך, בעל העסק. תוכל למכור ללקוח בעיר אחרת ואפילו בארץ אחרת וכן ללא מגבלות של שעות.
  בבניית חנות מקוונת קיימת חשיבות רבה לנראות של האתר וכן לשימושיות שלו – השאיפה שלנו היא לתת ללקוח את המרחב האסתטי והנוח ביותר לקנות את מה שהעסק מוכר.
  אתר תוכן/בלוג – הינו אתר שהמהות שלו הינה התוכן. את התוכן הזה כדאי מאוד לחלק לקטגוריות ברורות והגיוניות עבור הגולש כדי שיוכל להתמצא במרחב האתר שלך.
  בין אם תרצה לפרסם את דעותיך על החיים ובין אם מתכונים מעניינים – כדאי לחשוב על הגולש הרוצה לצרוך את התוכן הזה, ולתת לו להנות גם מתוכן כתוב באופן רהוט וקולח וגם מאפשרויות שיוטוט ומציאת תכנים בקלות.
  באתרי תוכן אנו מצפים מהגולש להשאר זמן רב, לקרוא, לחקור ולהחכים. משום כך קיימת חשיבות רבה לעיצוב נעים ונינוח של האתר, שמדבר את השפה של התוכן שבו ונותן לגולש תחושה שהוא רוצה להמשיך ולהיות שם.

איך בונים אתר אינטרנט?

 • קיימות אפשרויות חינמיות לבנית אתרי אינטרנט, ברוב המקרים מדובר במערכות נוחות לשימוש ולהבנה וגם התוצאה יכולה להיות בהחלט מספקת ומרשימה. אם יש לך חוש אסתטי, סבלנות ויכולת ללמידה עצמית – בניית אתר בחינם היא בהחלט אפשרות קיימת עבורך.
  אפשרות אחרת היא לרכוש את שרותיו של מי שמתמחה באיפיון, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט. לא תמיד מדובר באדם אחד המחזיק בכל התארים הללו, אך פעמים רבות מעצב עשוי להיות גם מאפיין ולעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנת אשר בונה את האתר בפועל.

צרו קשר כעת!

הקושי טמון לא במציאת מישהו שייצר, אלא במציאת מי שיצרוך.

- ז'אן בפטיסט סיי

אודות

מירב עוזיאל

מירב


קצת עלי

שמי מירב עוזיאל ואני מעצבת גרפית לאינטרנט ולדפוס.

אחד הדברים החשובים לי ביותר בעבודתי ובחיי הינו מתן שירות תוך תמיכה וליווי אישי לכל לקוח. חשוב לי לתת איפיון מקצועי ומקיף כדי שאוכל להציע את הפתרון הטוב והמוצלח ביותר עבורך.

זיהוי צרכי הלקוח ותרגום רצונות אלו למוצר מניב הינם תהליך חשוב וקריטי בעיצוב, אני מציעה שירות מקצועי ואדיב לכל אורך התהליך.

הסטודיו מספק שרותי עיצוב והפקה למגזר העסקי וכן למגזר הפרטי. בין אם מדובר בפרוייקט אישי ובין אם מסחרי - תשומת הלב הניתנת ללקוח הינה מקסימלית לצרכיו וראשונה במעלה. מטרתי הינה לתת את הפתרון המוצלח ביותר ללקוח, תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים ועדכניים, שימת דגש לפרטים ולצרכי הלקוח.


קבל הצעת מחיר כעת


meravi.u@gmail.com | 052-8631883