@copyright (C) 2018 Merav Uziel --> מירב עוזיאל סטודיו לעיצוב גרפי | Merav Uziel Graphic Designer

עיצוב גרפי מתחיל כאן.

סטודיו לעיצוב גרפי המתמחה במתן פתרון אידיאלי לצרכי הלקוח

העיצוב הגרפי מתרגם את התחושה והמחשבה לכדי תוצר ויזואלי

Good design goes to heaven; bad design goes everywhere.

- Mieke Gerritzen


עבודות אחרונות

המעבדה לקוגניציה חברתית באוניברסיטת חיפה

המעבדה, בראשותו של ד"ר ברוך עיטם, עוסקת בחקר תהליכים העומדים בבסיס ההתנהגות האנושית ומניעים אותה ומקיימת שיתופי פעולה עם חוקרים בכירים מרחבי העולם.
עבור המעבדה עוצב ונבנה אתר תדמיתי המאפשר בניית זהות ייחודית למעבדה, מציג את נושאי המחקר, הפרסומים והסטודנטים. כמו כן, האתר מאפשר לחוקרים אחרים בארץ ובעולם להתרשם מפעילות המעבדה והישגיה.

קישור לאתר

INGO ציוד לאירועים

אינגו - השכרת ציוד לאירועים הינה חברה איכותית וותיקה שמתמחה בעיצוב, ייצור והשכרת ריהוט ייחודי ללקוחות פרטיים ועסקיים. הלקוחות של אינגו זוכים ליחס אישי, חם ומבין לליבם ואת פריטי הריהוט צוות אינגו בונה בעצמו בתנאי שטח מגוונים ומאתגרים.
עבור אינגו נבנתה שפה ייחודית ומועדון לקוחות אליו מדוור ניוזלטר בצורת מיניסייט, המכיל כתבות עניין וצבע. מועדון הלקוחות חולק לשניים - לקהל הפרטי והעסקי ולשם כך נבנו עבורם שני מיניסייטס ושני דיוורים בשפות תואמות. בנוסף, גובשה עבורם זהות ברשת LinkedIn ולשם כך עוצבו עבורם באנרים.

קישור למגזין הלקוחות

הפטיסרי הטובות בפריז מדריך לבוטיקי עוגות ומתוקים | שרון היינריך

שרון היינריך היא קונדיטורית ישראלית שחיה בפריז ומחברת הבלוג האהוב Paris Chez Sharon.
בספרה היא מאפשרת הצצה אל מאחורי הקלעים של עולם הפטיסרי, השוקולטרי והבולנז'רי בפריז וחולקת חוויות ממפגשים עם שף־פטיסריים ועם שוקולטיירים נודעים.
לשם קידום מכירות הספר עוצב ונבנה דף נחיתה ובו מידע אודות הספר והקונדיטורית שחברה אותו. כמו כן, קיימת אפשרות להורדת פרק לדוגמא בחינם וכמובן נבנה טופס לרכישה מקוונת ומשלוח בדואר.

קישור לדף הנחיתה

LingoLearn - לימודי שפות עם מורים באינטרנט

LingoLearn הוא אתר המאפשר לימוד של מגוון שפות בליווי מורים, בכיתה וירטואלית מתקדמת עם חומרי לימוד מוכנים. היתרון של LingoLearn הוא בכך שמאפשר חוויית לימוד מתקדמת בנעלי הבית. היתרון הזה הופך לאתגר כאשר צריך למכור מוצר, בעיקר בשוק הישראלי. עבור LingoLearn יצרתי דפי נחיתה, מקושרים ביניהם, עבור השפות השונות, וכן באנרים שונים, פרסומים ועוד כדי לעזור להם ליצור נוכחות אינטרנטית מיטבית.

קישור לאתר

המעבדה לחקר הבדלים בין-אישיים בהתנהגות חברתית

IDSB Lab הינה חלק מהמחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן. במעבדה מריצים ניסויים עבור מחקרים אקדמיים וממנה מתקבלות מסקנות המפורסמות בכתבי-עת מובילים בתחום. עבור המעבדה אופיין ונבנה אתר אינטרנט ייחודי המאפשר גישה למאמרים האקדמיים בתחום, מידע על העוסקים במלאכה ואפשרות גישה להשתתפות במחקרים. כמו כן הוקם מערך ניהול תכנים נוח לשימוש ועוצב לוגו המשמש את המעבדה.

קישור לאתר

האגודה הישראלית לאוריינות ושפה

האגודה הישראלית לאוריינות ושפה הינה אגודה עצמאית אשר מטרתה לקדם את חקר האוריינות בישראל. האגודה נזקקה לאתר אינטרנט מתקדם, בעל אפשרות נוחה להעלאת ועריכת תכנים, נגישות מקסימלית לפרסומים השונים, אפשרות להרשם לכנסים ופעילויות נוספות ועוד. כל זאת תוך שימוש במספר אלמנטים קיימים ועיצוב קו מינימליסטי ונקי. עבור האגודה אופיין ונבנה אתר אינטרנט על פלטפורמט וורדפרס, המאפשרת ניהול תכנים ומשתמשים באופן נגיש ונוח.

קישור לאתר

סקרים ושאלונים אונליין

פעמים רבות אנו מעוניינים לקבל משוב מהלקוחות או מהגולשים שלנו. בין אם מדובר בשאלון לצורך מחקר וניתוח ובין אם מדובר בסקר שביעות רצון - הצורך הוא במספר שאלות מנוסחות היטב עם יכולת לאסוף ולשמור את הנתונים לצרכי ניתוח והבנה. את הסקרים והשאלונים אנו בונים על מערכת מתקדמת ומתוחכמת המאפשרת לייצא את התוצאות באופן שמיש לצרכים שונים.

סקר לדוגמא

AZ'zimuth בניה ועיצוב אתרים

AZ'zimuth מקבוצת az'ma הינה חברה לעיצוב ובניית אתרים. חברת AZ'zimuth מומחית בבניית אתרים, עיצוב אתרים, תכנון ופיתוח אתרי אינטרנט. החל מאתרי תדמית, אתרים קטלוגיים, מיניסייטס וכלה בחנויות מקוונות. עבור החברה עוצב ונבנה אתר תדמיתי מתקדם המתאר את מגוון הפתרונות אשר היא מציעה ללקוחות. האתר בנוי על אחת הפלטפורמות המתקדמות לבניה וניהול תוכן, בעלת סטנדרטים גבוהים ביותר.

קישור לאתר

קבוצת ברנע פארגון

קבוצת ברנע פארגון עוסקת בפתרונות הטכניים לגילוי וכיבוי אש תוך אימוץ מודלים אירופאים מחמירים ופיתוח תחום פינוי העשן בטכנולוגיות ירוקות, תחום אשר יהווה בעתיד את סטנדרט הבנייה בארץ. החברה בקשה לשדרג את האתר הקיים מבחינת נראות ושימושיות, כן היה חשוב לחברה להקצות איזור סגור לאדריכלים ואנשי מקצוע בו יוכלו לגשת לחומרים מקצועיים בתחום.

קישור לאתר

סדנת מופע המוח

סדנת מופע המוח נולדה מתוך הצורך של עסקים להביא לשינוי בתקשורת בין העובדים בתוך העסק ובין העובדים והלקוחות, ובכך להביא ליעילות וצמיחה. עבור הסדנא נבנה מיניסייט תדמיתי המספר את הרעיון המנחה אותה, מפרט את דרכי העבודה והשגת המטרות וכן נותן אפשרות ליצירת קשר.

קישור לאתר

קבוצת az'ma מיניסייט שרותי ניו-מדיה

קבוצת az'ma כוללת מגוון פתרונות לפרסום ושיווק במדיה הדיגיטלית לניהול תקשורת מניבה עם לקוחות קיימים וגיוס חדשים. כל אחד מערוצי התקשורת הללו ממותג ומתופעל בידי מומחים בתחום. עבור שלל פתרונות אלו עיצבנו ובנינו מיניסייט ובו פירוט על השרותים השונים, דרכי התקשרות וכן מספר דוגמאות להתרשמות.

קישור לאתר

אנשים פתרונות ביטוח

סוכנות הביטוח "אנשים" נותנת מענה ביטוחי בהתאמה אישית, תוך שימוש בשפה וכלים נגישים ופשוטים לרוב האנשים, בזמינות מיידית. החברה ביקשה לשווק את מוצריה לקהל לקוחות נרחב יותר. לשם כך פעלנו במספר ערוצים. ראשית עיצבנו ובנינו מגזין לקוחות מקוון (מיניסייט) ובו תוכן חודשי מתחלף, הכולל מידע שימושי, כתבות מעניינות והטבות למועדון הלקוחות. בנוסף עיצבנו ודיוורנו ניוזלטר חודשי לרשימת התפוצה.

קישור למגזין הלקוחות

ICU מחברים אותך ללקוח

ICU מתמחה בניהול תקשורת של עסקים עם לקוחות קיימים ופוטנציאלים, וניהול תקשורת מניבה של עסקים עם עובדיהם. חברה זו למעשה מהווה מרכז לכל פתרונות הפרסום והשיווק במדיה הדיגיטלית. ICU נזקקה לאתר תדמיתי הפורש את כלל שירותיה של החברה וכן נותן מידע מעשי אותו פעילותיה המגוונות. עבור ICU עוצב ונבנה אתר אינטרנט מתקדם על פלטפורמת ניהול תוכן מובילה.

קישור לאתר

RunWithMoshe

משה פרץ מלווה ומאמן רצים שנים רבות, ביחידים וקבוצות. בתור שכזה, משה מתמחה בהתאמת תוכנית אימונים אישית לרצים, תוך מתן יחס אישי ותומך. בנוסף לאלו, קבוצת הריצה שבבעלותו מארחת כבר שנה שביעית ברציפות את חצי מרתון פארק הירקון. לשם פרסום האירוע ורישום אליו, משה היה זקוק לדף נחיתה הכולל אפשרות לתשלום, דיוור, אירוע בפייסבוק ופרסומים נלווים.

קישור לדף הנחיתה

BReady

חברת BReady מבית מפרם בע"מ מתמחה בפיחוח וייצור של ערכות הישרדות לשימוש בשעת חירום, כגון: ערכות מזון, ערכות עזרה ראשונה ועוד. עבור החברה עוצב ונבנה מגזין לקוחות בצורת מיניסייט ובו מידע ייחודי המגיע לחברי מועדון הלקוחות של החברה. המגזין מלווה בניוזלטר מעוצב ומדוור אחת לחודש. במגזין קיימות הפניות גם לאתר החברה, לחנות המקוונת וקיימת אפשרות ליצירת קשר והעברת המגזין לחבר.

קישור למגזין הלקוחות

ד"ר לגו - חוג לגו הנדסי

חב' ד"ר לגו - מעבירה חוגי לימוד פיסיקה באמצעות בנייה בלגו הנדסי בחינוך הבלתי פורמלי והפורמלי - בתי ספר יסודיים ומתנ"סים, מזה 20 שנה. החברה נזקקה לליווי בפתיחת דף עסקי ותפעולו בצורה נבונה, פתיחת ערוצי תקשורת מניבים עם הלקוחות הקיימים שלה וכן פניה ללקוחות פוטנציאליים חדשים. לשם כך עיצבנו תמונת קאבר אופיינית ובנינו ועיצבנו טאבים המפרטים אודות החוגים והחוויות מהחוגים. בנוסף, במהלך החופש הגדול נערכה פעילות שבועית נושאת פרסים בדף הפייסבוק, אשר הביאה לתנועה רבה אל הדף. בנוסף, עיצבנו ובנינו מספר ניזולטרים אשר דוורו למועדון הלקוחות בזמנים קבועים.

קישור לדף הפייסבוק

REL מחשבים

REL מחשבים עוסקת בייעוץ והקמה של מגוון פתרונות חומרה ותקשורת. את המוצרים והשרותים של חברת REL צורכים גם עסקים (גדולים עד קטנים) וגם לקוחות פרטיים, מתוקף עיסוקה באבטחת וגיבוי מידע ושרותים שונים הקשורים בתפעול ותחזוקת המחשב.
עבור חברת REL שדרגנו את הופעת הפייסבוק, הכוללת תמונת קאבר מעוצבת, טאבים מתקדמים ומעוצבים למידע נוסף המפולח לפי קהל היעד וכן העלאת תכנים ייעודיים.

קישור לדף הפייסבוק

נורית חן

נורית חן הינו סטודיו מפואר לעיצוב שמלות כלה ושמלות ערב, אשר מוביל קו עיצובי ייחודי. הסטודיו מציע את עיצובי השמלות לקהל הרוכשות בארץ ומייצא גם לחו"ל. עבור הסטודיו עיצבנו תמונת קאבר ייחודית לדף הפייסבוק העסקי וכן יצרנו שני טאבים מעוצבים, הכוללים תמונת אייקון מעוצב, לאפשרות של הרשמה לרשימת תפוצה ואפשרות הזמנת עיצובים מחו"ל.

קישור לדף הפייסבוק

מרכז הספורט מכבים

מרכז הספורט מכבים הינו מרכז בריאות ונופש הכולל מגוון מתחמי ספורט וחוגים למנויים, ושוכן בליבו של הישוב מכבים. למרכז היה צורך ליידע את ציבור הגולשים והמתעניינים על אודות פעילויות חדשות ומתחלפות, בצירוף טופס השארת פרטים. הפתרון ניתן בצורת חלונית פופ-אפ הנפתחת עם הכניסה לאתר ומאפשרת למתעניין להשאיר את פרטיו, ולמרכז - לייצא את הרשימה לקובץ אקסל שימושי.

קישור לאתר

הודו - מדריך למטייל, טיפים, עצות והמלצות

מטרת דף הפייסבוק הזה הינה להנגיש את המידע אודות הודו עבור המטיילים והחובבים. בדף הגולשים מוזמנים להעלות חוויות, להמליץ על מקומות, למצוא שותפים לטיול ועוד. בעלי הדף מעודדים העלאת ושיתוף של מתכונים בין הגולשים, אותם הם מקבצים לטאב מעוצב ודינמי.

קישור לדף הפייסבוק

אנשים פתרונות ביטוח

עיצוב תמונת קאבר לדף הפייסבוק הגדל של סוכנות הביטוח אנשים, בצירוף תוכן בעל ערך מוסף המופיע בטאבים מעוצבים.

קישור לדף הפייסבוק

LingoLearn - לימודי שפות עם מורים באינטרנט

LingoLearn הוא אתר המאפשר לימוד של מגוון שפות בליווי מורים, בכיתה וירטואלית מתקדמת עם חומרי לימוד מוכנים. כחלק משדרוג מערך האתר, עוצבו מחדש טפסי יצירת הקשר, הוכנסו באנרים שונים הקוראים לפעולה והמיועדים לקהלים שונים.

קישור לאתר

עוקץ מערכות בע"מ

עוקץ מערכות בע"מ הינה חברה המתמחה בפיתוח מוצרים לניהול חכם של כוח אדם, ופועלת בתחומי הפיתוח, היישום, השיווק והשירות, בתחומי תוכנה וחומרה. לחברה יש צורך להציג באתר האינטרנט שלה מידע מתחלף ומתעדכן אודות השירותים והמוצרים אותם מספקת - בצורת באנרים (סטאטיים ופלאש) ודפי נחיתה, לאיסוף מידע ופרטי קשר.

קישור לאתר

נורית חן

עיצוב ניוזלטר ייחודי עבור נורית חן המתמחה בעיצוב שמלות כלה וערב. הניוזלטר מעוצב בשפה המתחדשת של נורית חן, מדוור לחברי מועדון הלקוחות ומציע תוכן איכותי ומעשיר, בצירוף קישורים לדף הפייסבוק, יצירת קשר ועוד.

קישור לאתר

עיצוב ובניית ניוזלטר

ניוזלטר מהווה אפשרות אפקטיבית עבור בעלי עסקים וחברות לתקשורת עם קהל לקוחותיהם, אפשרות להגדיל את החשיפה וכן את המכירות. עיצוב מקצועי ומדוייק של הניוזלטר, יחד עם כתיבת תוכן איכותית תביא להגדלה בתנועה לאתר ופועל יוצא הינו הגדלת המכירות. אפקטיביות של ניוזלטר נמדדת באחוזי פתיחה טובים ושיעורי הקלקה גבוהים.

קישור לניוזלטר לדוגמא

רמב"ם - הקריה הרפואית

בית החולים רמב"ם ביקש להתחדש בתבנית עדכנית לניוזלטרים שלו, אשר מדוורים לנמענים ברחבי העולם. הבקשה היתה לתבנית ניוזלטר גמישה, אשר בה הלקוח יכול להזין את התוכן המעודכן מבלי להצטרך להתעסק בעיצוב הטקסטים ובקידוד נוסף. אלא לעבוד באופן של "שגר ושכח", וזאת בדיוק התוצאה.

קישור לניוזלטר לדוגמא

קבוצת az'ma

קבוצת az'ma הכוללת מגוון פתרונות לפרסום ושיווק במדיה הדיגיטלית נותנת מענה לבעלי עסקים השואפים לתקשורת מניבה עם קהל לקוחותיהם. לקבוצת az'ma מספר ערוצים מקבילים בהם פועלת על מנת לסייע לבעלי עסקים במשימה הישרדותית זו, כדוגמת - עיצוב ודיוור של ניוזלטרים המכילים מידע מתחלף, הטבות ופרסומים נוספים המאוגדים לכדי מגזין לקוחות מקוון, מערכת המאפשרת צריכת עיתונים וקטלוגים דיגיטליים בכל סוגי המדיה, בנייה ועיצוב של אתרים, עיצוב והקמה של דפי פייסבוק עסקיים ועוד.

קישור לניוזלטר לדוגמא

ספייסלוג'יק - קומפקטוס

ספייסלוג'יק - קומפקטוס הינה חברה המתמחה בהקמת מתקני אחסון אוטומטיים ובבניית מערכי לוגיסטיקה מתקדמים. החברה בקשה להפיק קטלוג מעוצב וייחודי בפורמט דיגיטלי, אותו ניתן לדוור דרך הדוא"ל, לחסוך בעלויות הדפוס ולצרוך מכל מכשיר סלולרי מתקדם.

קישור לקטלוג

Wella Professionals

חברת הטיפוח העולמית wella בקשה ליצור לעצמה ערוץ יוטיוב ממותג ומובחן, אשר בו רשימות השמעה, סרטוני תדמית ועוד.

קישור לערוץ היוטיוב

הדוור - מערכת דיוור אלקטרוני

מערכת הדוור מספקת פתרון יעיל ונוח לדיוור אלקטרוני וכוללת את הפתרונות היעילים ביותר לשמירה על קשר עם מועדון הלקוחות. כחלק משדרוג מערכת הדיוור, היה צורך ביצירת סרטוני הדרכה קצרים וברורים כחלק מייעול התמיכה במשתמשים. כמו כן, לקחתי חלק פעיל במיטוב המערכת, תרגום ועוד.

קישור לאתר

מיתוג לחברת נדל"ן

חברת הנדל"ן הותיקה - עלית נכסים - ביקשה עבור עצמה חידוש המיתוג והפיכתו לעדכני, אסתטי וחדשני.
עוצבו עבור המשרד כרטיסי ביקור חדשים בצבעי כחול לבן המשדרים יוקרתיות, עדכניות ואת רוח המשרד.

עיצוב לוגו וכרטיסי ביקור

עיצוב של לוגו הינו צעד בסיסי ומשמעותי עבור כל עסק או חברה ואמור לשקף את הפנים של החברה, הייחוד והבידול שלה כלפי העולם. לעיצוב הלוגו תפקיד חשוב במיתוג החברה והוא הסמל המלווה אותה בכל הופעותיו הגרפיות. על הלוגו לשקף את תמצית החברה ולדייק אותה לכדי תוצר סופי קליט ונעים לעין.

meant2B

meant2B הופכת את הקערה על פיה בכל הקשור למציאת קריירה לבכירים. השירות מאפשר למחפש העבודה לעבור תהליכי אימון ומיתוג תעסוקתי וכן תהליכי אבחון מקצועיים אשר יעזורו לו להתקדם באופן המדוייק ביותר למשרה הבאה. עבור meant2B נרקמה שפה עיצובית עדכנית הכוללת לוגו, חתימות למייל, כרטיסי ביקור, דפי נחיתה וכן הופק ניוזלטר מעוצב המכיל תוכן מקצועי ובעל ערך מוסף עבור הבכירים.

קישור לניוזלטר לדוגמא

עיצוב מצגת

לעיתים עלינו להציג נתונים יבשים, המדברים את עולם המספרים, הבאים למדוד מכירות, יכולות, ביצועים ועוד.
את הנתונים הללו ניתן להציג בגרפים בדרך המסורתית, אך ניתן גם לעצב את הנתונים הללו ולהכניסם לתוך מצגת מעוצבת כדי לשמר את העניין והערנות של קהל השומעים, ובעיקר להפוך את הנתונים לאטרקטיביים.

מיתוג לחברת Geomatrix

חברת Geomatrix הינה חברה שהוקמה על ידי יוצאי חיל המודיעין – יחידת 8200 ועוסקת בפיתוח הנדסי ומתן פתרונות טכנולוגיים להנדסה בתחומים שונים, החל משלב הרעיון ועד המוצר. החברה ביקשה למתג עצמה כמובילה בתחומה, חדשנית ופורצת דרך.
עבור Geomatrix עוצב לוגו וכן נבנה מיתוג כולל: כרטיס ביקור, ניירת משרדית, ברושור, רולאפ וחתימה למייל.

קישור לאתר

תחומי התמחות

הפקת סרטוני הדרכה

בין אם נדרש הסבר לתפעול אתר או מכונה - אנו יכולים להפיק עבורך סרטון הדרכה. פעמים רבות כדאי לתת ללקוח סרטון הדרכה מאשר מסמך כתוב, כך הוא יוכל לעקוב אחר ההוראות בזמן אמת ומבלי "לאבד את השורות".

עיצוב כרטיסים ואלבומים

אחד התחומים הכיפיים בעבודה שלנו הוא עיצוב כרטיסים ואלבומים לצפיה באינטרנט ולהדפסה. אנו מעצבים כרטיסי ברכה, הזמנות, כרטיסים לחגים ואירועים, אלבומי תמונות, מתנות סוף שנה ומזכרות, דפים מעוצבים ועוד.

כתיבת והזנת תכנים

חלק בלתי נפרד מעבודת העיצוב והבנייה לאינטרנט הוא כתיבת התוכן והזנת התוכן, בין אם לאתר ובין למדיה אחרת. אנו כותבים ומפיקים תוכן פרסומי ושיווקי, תכנים לניוזלטר ולמודעות וכן כתבות ארוכות בנושאים שונים, טיפים ועוד.

בניה ועיצוב לאינטרנט

אנו מתמחים בעיצוב ובניית אתרים, אתרי וורדפרס, דפי נחיתה, אתרי תדמית, מיניסייט וכן עיצוב ובניית באנרים ומודעות, ניוזלטר, עיצוב לפייסבוק, הקמת דף פייסבוק עסקי וכל יתר הפתרונות הדיגיטליים עבורך.


העיצוב הגרפי של האתר והמוצרים שלך חושף אותך לאינספור העיניים המשוטטות באינטרנט. עיצוב גרפי מדויק, עדכני ויצירתי יחשוף באופן הטוב ביותר את הדופק שלך ואת התדמית שאותה הקפדת לפתח ולטפח


פתרונות

דפי נחיתה ודיוורים

בעלי עסקים רבים עושים שימוש בדפי נחיתה כדי לקדם שרות או מוצר, אחרים מדוורים ניוזלטר עם מסר שיווקי המניע לפעולה מידית.
כך או כך המטרה היא אחת – למכור. החוכמה היא שימוש באסטרטגיה שיווקית נכונה ועובדת.
על דפי נחיתה וניוזלטרים תוכלו לקרוא בקישור הזה.

דף פייסבוק עסקי

ברשת החברתית הפופולרית בעולם גולשים למעלה מ-4 מליון ישראלים שעושים יותר מ-764 לייקים. את איכויות הרשת גילו לא מכבר פוליטיקאים, מובילי דעות ובעלי עסקים. עם כר פורה כל כך של לקוחות פוטנציאלים – אתה בהחלט רוצה להיות שם!
יש כמה דברים שבכל זאת צריך לדעת, חלקם מופיעים בקישור הזה.

עיצוב ובניית אתרים

כאשר בכל דקה נתונה נוצרים למעלה מ-570 אתרי אינטנרנט ובגוגל מתקבלות מעל ל-2 מליון שאילתות חיפוש, אנחנו מבינים כי הרשת היא המקום לצרוך ולהעביר בה מידע.
איך מקימים אתר, איזה סוג אתר כדאי להקים ותשובות נוספות מופיעות בקישור הזה. אגב, בינתיים הוקמו עוד 570 אתרים ברשת...

לחץ ליצירת קשר

אודות

מירב עוזיאל

מירב


קצת עלי

שמי מירב עוזיאל ואני מעצבת גרפית לאינטרנט ולדפוס.

אחד הדברים החשובים לי ביותר בעבודתי ובחיי הינו מתן שירות תוך תמיכה וליווי אישי לכל לקוח. חשוב לי לתת איפיון מקצועי ומקיף כדי שאוכל להציע את הפתרון הטוב והמוצלח ביותר עבורך.

זיהוי צרכי הלקוח ותרגום רצונות אלו למוצר מניב הינם תהליך חשוב וקריטי בעיצוב, אני מציעה שירות מקצועי ואדיב לכל אורך התהליך.

הסטודיו מספק שרותי עיצוב והפקה למגזר העסקי וכן למגזר הפרטי. בין אם מדובר בפרוייקט אישי ובין אם מסחרי - תשומת הלב הניתנת ללקוח הינה מקסימלית לצרכיו וראשונה במעלה. מטרתי הינה לתת את הפתרון המוצלח ביותר ללקוח, תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים ועדכניים, שימת דגש לפרטים ולצרכי הלקוח.


קבל הצעת מחיר כעת


meravi.u@gmail.com | 052-8631883